MxHost face parte din grupul cyber_Folks de c├ó╚Ťiva ani, iar acum suntem gata de rebranding pentru a-╚Ťi oferi mult, mult mai mult!

cyber ÔÇô este despre servere, performan╚Ť─â, tehnologie, conversii.

Folks ÔÇô este despre oameni, comunitate, suport ╚Öi inspira╚Ťie.

Este vorba despre noi ╚Öi despre tine! Cu to╚Ťii ├«mp─ârt─â╚Öim aceea╚Öi pasiune pentru Internet!

Am decis s─â schimb─âm numele brandului ca parte a activit─â╚Ťilor globale. Ne d─âm seama pe deplin c─â ceea ce faci, folosind servere ╚Öi domenii, este o parte cu adev─ârat important─â a afacerii tale ╚Öi, poate, chiar ╚Öi a vie╚Ťii tale. Vom folosi experien╚Ťa echipei noastre globale cyber_Folks, pentru c─â meri╚Ťi cele mai bune solu╚Ťii ╚Öi servicii pentru tine ╚Öi clien╚Ťii t─âi.

Ce va fi nou?

 • logo-ul, culorile ╚Öi numele brandului,
 • domeniul ╚Öi website-ul,
 • e-mailul expeditorului ├«n e-mailurile de la noi,
 • certificatul SSL pe website-ul nostru,
 • instrument nou: site audit,
 • instrument nou: analiza mailer daemon,
 • instrument nou: liste de verificare,
 • instrument nou: protec╚Ťie brand,
 • caracteristic─â nou─â: rapoarte lunare despre WordPress,
 • tone de con╚Ťinut nou pe blog,
 • ├«n cur├ónd: webinare ╚Öi video-uri,
 • ├«n cur├ónd: instrument de monitorizare SEO.

Ce rămâne neschimbat?

 • toate login-urile ╚Öi parolele tale,
 • adresele IP,
 • echipa de asisten╚Ť─â, pe care ai apreciat-o de multe ori ├«n sondaje ╚Öi opinii,
 • orele de lucru,
 • administratorii de system, care ofer─â servicii de calitate excep╚Ťional─â,
 • pre╚Ťurile tuturor serviciilor actuale de pe site,
 • numerele de cont bancar,
 • func╚Ťiile cPanel ╚Öi ale Panoului Clientului ÔÇô ├«ns─â noi func╚Ťii ar putea ap─ârea ├«n cur├ónd.

Not─â important─â: e-mailurile cu informa╚Ťii de la noi ╚Öi facturile vor veni de pe domeniul cyberfolks.ro. Mul╚Ťi clien╚Ťi folosesc reguli automate ├«n programele lor de e-mail, sort├ónd sau filtr├ónd coresponden╚Ťa de la mxhost.ro ÔÇô ╚Ťine cont de faptul c─â acum e-mailurile privind expirarea serviciilor vor veni de la cyberfolks.ro! Dac─â ratezi email-ul nostru ÔÇô este posibil s─â ratezi data de re├«nnoire a domeniului sau a g─âzduirii.

Cum să încep?

Verific─â caracteristicile noului site web cyberfolks.ro. Vezi noul con╚Ťinut de pe blog sau verific─â scorul site-ului t─âu ├«n instrumentul nostru de site audit gratuit! Ne bucur─âm c─â e╚Öti al─âturi de noi. Dac─â ai ├«ntreb─âri ÔÇô vom fi mai mult dec├ót bucuro╚Öi s─â r─âspundem la ele, nu ezita s─â contactezi echipa noastr─â!

>
Adrian Chiru╚Ť─â
Scopul meu este de a oferi servicii perfecte pentru cei care doresc s─â ├«╚Öi stabileasc─â prezen╚Ťa online. Cred c─â este esen╚Ťial ca experien╚Ťa clientului s─â dep─â╚Öeasc─â a╚Ötept─ârile ╚Öi de aceea m─â dedic s─â asigur c─â fiecare aspect al proiectului este executat la cel mai ├«nalt standard.

Adaug─â comentariul

Adresa ta de e-mail nu va fi publicat─â.

Recomandate pentru tine

Cau╚Ťi mai departe?